İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ OLAN KAYMAKAMLARIMIZ...
 
Mustafa YILDIRIM 24.10.1969
18.10.1972
Hakkı KAŞLI
13.11.1972 28.07.1976
Mehmet MIZRAK
28.08.1979
15.04.1980
Noyan ÖZKAN
25.11.1980
01.08.1981
 
Fikret ÇAKIR
26.07.1982
05.10.1985
Orhan MARDİNLİ
23.07.1986 31.10.1989
Yücel YAVUZ
15.06.1992
27.12.1995
Mustafa KAYA
19.02.1995
17.08.1998
 
M.UĞUR ARSLAN
2007/2009
 ADEM KAYA
02.04.2010
21.05.2010
NEVZAT KARGACI
24.09.2009
16.10.2009
 
Ali Fuat ATİK
16.08.2010
02.08.2013
Fatih KAŞIKCI
19.08.2013
06.01.2013