PROTOKOL LİSTESİ
ADI SOYADI
GÖREVİ
İŞ TELEFONU
Şükrü Alperen GÖKTAŞ
Kaymakam
416 10 18
Hasan Hüseyin UZUN
Ulus Belediye Başkanı
416 10 15
Yaşar DÖNMEZ
Abdipaşa Belediye Başkanı
426 41 24
İsmail CAN
Kumluca Belediye Başkanı
446 60 32
Hayati ÇETİN
Cumhuriyet Başsavcısı
416 13 99
Dr. Kadri AKÇALI
Ulus Meslek Yüksekokulu Müdürü
501 10 00
Abdullah Muhammet AYDIN
İlçe Emniyet Amir V.
416 13 28
J. Yzb. Berker DONGUL 
İlçe Jandarma Komutanı 
416 10 12
HAKİM, NOTER
Çağatay POLAT Hakim  
Mustafa ALPARSLAN
Hakim
416 13 99
İlknur DOĞRUOĞLU Savcı  
Özlem Nihan YILDIRIM
Noter
416 12 28
TBMM GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER (İktidar-Ana Muhalefet-Diğerleri)
Kadir SARAÇ
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı
 
Yaşar YILDIRIM
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
 
Muammer ÇAKIR
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
 
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI KURULUŞLAR
Murat OKUYAR
İlçe Müftüsü
416 11 63
ÇALIŞMA SOSYAL HİZMETLER VE AİLE BAKANLIĞI
Uğur ÜNAL
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü
416 30 32
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Gülcan DURUCAN ÖZDEMİR
Tapu Müdürü
280 10 63
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Atilla DUMAN
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
 
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Uğur Barış YILMAZ
İlçe Tarım ve Orman Müdürü
416 10 47
Mustafa DAĞDEVİREN Orman İşletme Müdürü 416 10 25
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Nihal ALKAN
Yazı İşleri Müdür V.
416 10 18
Engin YÜKSEL
Nüfus Müdürü
416 11 61
Filiz TOPAL
Özel İdare Müdürü
416 10 41
KÜLTÜR VE TURİZM BAKALIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İsmail AKMAN
Kütüphane Müdürü
416 12 42
MALİYE VE HAZİNE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Turan YILMAZ
Mal Müdürü V.
416 11 59
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Levent OK
İlçe Milli Eğitim Müdürü
416 11 60
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Dr. Ozan KOCAMAN
Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı
416 10 96
ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Mehmet AKSU
PTT Merkez Müdürü
416 14 20
KAMU BANKALARI
Sema TOZOĞLU
T.C Ziraat Bankası Şb.Md.
416 11 23
TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER
Bayram TAŞÇI
Saadet Partisi  İlçe Başkanı
 
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ (Genel Seçim Sonuçlarına Göre)
İrfan EKMEKÇİ
İl Genel Meclis Üyesi
 
Mustafa GÜNEY
İl Genel Meclis Üyesi
 
MESLEKİ KURULUŞLAR (Üye Sayısına Göre)
Mehmet CÜRE
Esnaf Kefalet KrediKooperatifi Başkanı
416 27 66
Barış GÖKALP
Şoförler Odası Başkanı
416 10 40
Necati AKMAN
Esnaf Odası Bşk.
416 10 07
ÖZEL BANKALAR
Ebru ÇİMEN
İş Bankası Müdürü
 
VAKIF VE DERNEKLER
Ziya ÇELİK
Ulusa Hizmet Vakfı
 
Yaşar YILDIRIM
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı
 
Turan BOSTANCI
Özürlüler Derneği Başkanı
 
Satı Lütfi OKÇU
Ulus ve Köylerine Hizmet Götürme Derneği Başkanı